jaka folia pod podłogówkę

Karol Chołuj

Wodne ogrzewanie podłogowe - metody wykonania i koszty

Wodne ogrzewanie podłogowe - metody wykonania i koszty

Instalacja wodnego ogrzewania podłogowego wymaga równie starannego zaplanowania, co wykonania. Po zakończeniu wszystkich prac, rury grzejne zostaną bowiem ukryte pod posadzką i dokonanie jakichkolwiek zmian będzie niemożliwe.

5 najważniejszych pytań o ogrzewanie płaszczyznowe

Ogrzewanie płaszczyznowe to rodzaj instalacji grzewczej, w której nie ma grzejników, bo pomieszczenia ogrzewają przewody ukryte w podłodze, ścianach lub suficie.

ŁADNY DOM, NUMER 8/2011

W tym numerze: *Bezpieczne okna, czyli jak utrudnić życie złodziejowi; *Koszenie precyzyjne: podkaszarki, kosy, nożyce; *Jak wygrać z mrówkami; *Z rodziną Zielińskich wybieramy kominek z dystrybucją gorącego powietrza; *Wszystko o foliach w dachu i na ścianach;* Wybieramy parapety wewnętrzne;* Różne grzejniki w jednej instalacji; *Oparcie krowi na murłacie; *Dom z trzema elewacjami; *Ściany poddasza - praktyczny kurs dobrego budowania; *Odkurzanie centralne domu, tarasu i... klawiatury.

Zobacz wideo

Problemy z forum: źle wylany jastrych na ogrzewaniu

Problemy z forum: źle wylany jastrych na ogrzewaniu

zapobiec? Nie biorę pod uwagę skuwania betonu, bo boję się uszkodzić rurki od podłogówki). Doradźcie, co zrobić... bunclik: Nic się nie będzie działo, dawniej nie dodawano żadnych plastyfikatorów i jest ok. To wymysł producentów. beyers: Fachowiec, z którym rozmawiałam twierdzi, że przy podłogówce

Jak wykonać dobrą podłogówkę

Jak wykonać dobrą podłogówkę

grzejna pod wpływem temperatury rozszerza się. Dlatego wykonuje się ją jako jastrych pływający, czyli wylewkę niepołączoną konstrukcyjnie z budynkiem. Układa się ją na płytach izolacyjnych, a wokół mocuje się taśmę dylatacyjną z elastycznej pianki. Zapewnia ona płycie swobodę ruchów termicznych aż do 5 mm

Najnowsze