jakie rozmiary kratki wentylacyjnej

Tekst: Marek Rusinowicz. Zdjęcia: Agata Bartczak, Wojciech Surdziel

Montujemy kratki i rozety w drzwiach

Montujemy kratki i rozety w drzwiach

Kratki lub rozety wentylacyjne są potrzebne nie tylko w drzwiach do łazienki, ale także do kuchni i garderoby. Można je zamontować samemu.

Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o dachach płaskich

Wraca moda na domy z dachami o niewielkim nachyleniu. Dachy płaskie to nie tylko modne, ale i praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu pomieszczenia na piętrze mają pełnowartościową wysokość, a dom prezentuje się nowocześnie i stylowo. O czym trzeba wiedzieć, decydując się na takie rozwiązanie?

Planowanie budowy domu - cykl Pieniądze leżą na budowie, cz. 1

Budowanie domu jak najmniejszym kosztem wcale nie jest rozwiązaniem oszczędnym. Tanie materiały zwykle nie są trwałe, a rozbiórka i budowa od nowa dzieła okazyjnego wykonawcy kosztuje o wiele więcej niż jego wynagrodzenie. Tylko dzięki mądrym decyzjom budowlanym możemy wydać mniej i mieć z tego pożytek.

Cegły i płytki ceramiczne - nadal modne

Cegły i płytki ceramiczne - nadal modne

Akermana, Fert i Ceram. Pustaki Akermana układa się na deskowaniu, Fert i Ceram - na belkach z żelbetu. Pustaki wentylacyjne przeznaczone są na kanały do wentylacji pomieszczeń. Dostępne są w kilku rozmiarach, w wersji ze ściankami pełnymi i z otworem bocznym (potrzebnym do zamontowania kratki

Drzwi wewnętrzne: jedno-, dwu- czy półtora skrzydłowe?

zasłabnięcia znajdującej się w takim pomieszczeniu osoby, łatwiej będzie dostać się do środka i udzielić jej pomocy. Otwory wentylacyjne. W drzwiach do w.c. i łazienek powinny być zamontowane tuleje lub kratki wentylacyjne, o łącznej powierzchni nie mniejszej niż 220 cm2. Innym rozwiązaniem zapewniającym

Najnowsze