jastrych na płytki pcv

Źródło: Baumit

Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit - trzyma poziom

Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit - trzyma poziom

Wymiana okładzin podłogowych, układanie terakoty czy nowego parkietu wiąże się z przygotowaniem równego podłoża. Aby powierzchnia ?trzymała poziom?, warto zastosować wylewki samopoziomujące. Jastrych Alpha 2000 z oferty firmy Baumit to zaprawa nadająca się do przygotowania podłoża pod wszelkiego rodzaju posadzki, również z ogrzewaniem podłogowym.

Odwodnienia liniowe i punktowe firmy Viega

Advantix to dopracowany modułowy system odprowadzania wody z różnego rodzaju posadzek. Pozwala dowolnie łączyć różne korpusy, warianty uszczelnienia, nasadki i ruszty, dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Odpływy podłogowe firmy Viega można stosować zarówno w domach, budynkach użyteczności publicznej, w łazienkach dla niepełnosprawnych, a także na tarasach, dachach lub w piwnicach.

Drobne naprawy w domu

Planujesz przeprowadzić drobne naprawy lub mały remont w swoim domu? Pomyśl o kleju pierwszej potrzeby, pianie montażowej, błyskawicznym akrylu do usuwania pęknięć na ścianach, czy sylikonie sanitarnym. Podpowiadamy jakich preparatów użyć do najczęstszych, typowych prac naprawczych w domu.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Remontujemy podłogę

Na rynku są trzy typy materiałów podłogowych: U ceramiczne, U drewniane i drewnopochodne oraz U z tworzyw sztucznych. Każdy z nich ma wady, zalety oraz zalecany zakres zastosowania, choć prawie wszystkie można ułożyć w dowolnym pomieszczeniu. Płytki ceramiczne kładzie się przede wszystkim w