kafelki kremowe podłoga

Stylizacja: Nigela Hope, Monika Lewandowska/Phototapeta, Joanna Woyda Zdjęcia: Karl Jorgenson, Łukasz Kozyra, Monika Lewandowska/Phototapeta

Łazienka: aranżacje w kafelkach

Łazienka: aranżacje w kafelkach

Co potrafią kafelki? W grupie - bardzo wiele. Nawet te niepozorne mogą zmienić zwykłą łazienkę w niezwykłe wnętrze. Trzeba tylko mieć pomysł, jak je ułożyć i... dobrać im odpowiednie towarzystwo.

Elegancka i przytulna kuchnia. Jak to zrobić?

Codzienne życie w kuchni to kompozycja różnych smaków i zapachów: świeżo parzonej kawy, cynamonowego ciasta, pieczonej szynki w aromatycznych ziołach. Ale jej klimat tworzy coś jeszcze. Spotkania, rozmowy i niepowtarzalny wygląd.

Soczysta i morska, czyli łazienka z fluorescencyjną nutą

Nowe trendy aranżacyjne nie ominęły łazienki. Fantazja projektantów Instal-Projekt podpowiada ciekawe, energetyczne kompozycję z wykorzystaniem wyrazistych, a nawet neonowych kolorów. Odświeżająca mieszanka zieleni i lazuru to pomysł na śródziemnomorski klimat we wnętrzu. Grzejnik w kolorze białym, limonkowym, niebieskim, czy w wersji chromowanej idealnie uzupełni lub przełamie użyte w wystroju kolory.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Łazienki z mieszkań naszych czytelników

Łazienki z mieszkań naszych czytelników

Małgorzaty» Sandra przysłała nam zdjęcia swojego mieszkania o powierzchni 25 m kw. urządzonego w industrialnym stylu. Niewielka łazienka z prysznicem została dopasowana do całości mieszkania. Nie dziwią więc białe, błyszczące kafelki "cegiełki" oraz płytki imitujące beton. Jest pomysłowo