kafle w jaką stronę układać

Beata Zielińska

Jak kupić i zamontować kominek powietrzny?

Jak kupić i zamontować kominek powietrzny?

W niektórych domach w kominku pali się jedynie okazjonalnie, gdyż jest on przede wszystkim efektownym elementem wystroju wnętrza. Jeśli jednak połączymy go z kanałami DGP, będzie wydajnym urządzeniem grzewczym.

Remont łazienki

Generalny remont łazienki to duże przedsięwzięcie. Na każdym jego etapie można popełnić błędy. Poważniejsze wiążą się z dodatkowymi kosztami, które trzeba będzie ponieść na ich naprawę. Jak więc dobrze zaplanować i przeprowadzić prace?

Kominek w drewnianym domu

Czy kominka w drewnianym domu należy się bać? Nie! Ale tylko wtedy, gdy zostanie właściwie wykonany, a właściciele będą umiejętnie w nim palić.

Zobacz wideo

Styl 'gitane'

lecieć po drabinę. Okna wysokie jak w kościele, drewniane schody i witraże na klatkach. Stare drzewa, ścieżki rowerowe, pobliskie zoo. Tylko ta woda. Lokatorzy z parterów, którym parkiet odpłynął przez okno, wyłożyli wszystkie podłogi kaflami i już nie zachwyca ich szum Odry. Irena i jej mąż Assi

Dom nowoczesny pod względem architektury i wyposażenia

Dom nowoczesny pod względem architektury i wyposażenia

przestrzeni, inwestorzy brali aktywny udział - zrealizowano wiele z ich różnych pomysłów. Poszukiwanie i wybór odpowiadających ich gustom kafli, dyskusje o ich fakturze czy barwie szkła stały się - jak mówią - ekscytującą przygodą. Mogli dzięki temu zostać wtajemniczeni w arkana architektonicznej sztuki

Najnowsze