klamki do drzwi ogrodowych

Tekst: Ewa Stroik

Oświetlenie wokół domu

Oświetlenie wokół domu

By bez kłopotu trafić kluczem w zamek, nie potykać się na schodach a wieczorem móc wyjść na taras lub do ogrodu, musimy odpowiednio rozplanować oświetlenie wokół domu. Sprawi ono, że budynek będzie ciekawie wyglądał nocą, a jednocześnie zniechęci niepożądanych gości.

ŁADNY DOM, NUMER 12/2012

W tym numerze: *Jak oświetlić ogród i wejście do domu; Wybieramy sprzęty AGD; Kominki z płaszczem wodnym; * 24 kozy, czyli wolno stojące piece kominkowe; *Pierwsze kroki do domu - wybieramy projekt; *Kupujemy drzwi zewnętrzne; *Ważna rzecz: garderoby, schowki, szafy; *Okładziny kamienne na elewacje.

Ocieplona ściana: jak naprawić uszkodzenia tynku i ocieplenia

Prawidłowe wykonanie ocieplenia domu w systemie ETICS opiera się na prostych, ale niezwykle istotnych zasadach. Ich przestrzeganie wpływa na późniejsze użytkowanie oraz wygląd elewacji, a także pozwala zapobiegać pojawianiu się uszkodzeń. Ale co zrobić, jeśli jednak uszkodzenia się pojawią?

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zabezpieczamy okna przed włamaniem

forsowania: - wypchnięcie skrzydła okiennego, - wejście przez otwarte lub uchylone okno, - wyważenie, podważenie lub "wystukanie" klamki, - wybicie szyby i otworzenie okna klamką. Wynika z tego, że ochrona domu przed włamaniem przez okna i drzwi balkonowe powinna obejmować stosowanie łącznie kilku

Numer 1/2005

budowaniu domu. Warto więc go najpierw dobrze poszukać. SALON FIRMOWY ŁADNEGO DOMU Klamki do drzwi Przegląd modeli krajowych i zagranicznych.