klocek dom po renowacji

Małgorzata Krośnicka/wg

Jak dbać o okna? Jak konserwować okucia, myć szyby i ramy?

Jak dbać o okna? Jak konserwować okucia, myć szyby i ramy?

Aby okna i drzwi mogły służyć nam długie lata, potrzeba odpowiedniej dbałości i konserwacji, a aby cieszyły oko - potrzebują zabiegów pielęgnacyjnych. Zwłaszcza przed sezonem zimowym warto poświęcić im więcej uwagi.

Dom z lat osiemdziesiątych - zaczęło się od mebli

Osłonięta zielenią bryła domu z minionej epoki. We wnętrzach stylowe meble pamiętające wiek dziewiętnasty. Gruntownie wyremontowany budynek od niedawna wiedzie wraz z mieszkańcami całkiem nowe życie.

Przebudowana "domu-kostki"

Co zrobić z brzydkim sześciennym klockiem z czasów PRL-u stojącym na atrakcyjnej działce? Zawsze można go rozebrać i zbudować nowy dom. Ale może warto spróbować przebudowy.

Zobacz wideo

Remont komina

Remont komina

właścicielom starych domów, że wcale nie myślą o modernizacji komina, kiedy planują unowocześnić centralne ogrzewanie i wymienić stary kocioł węglowy na gazowy lub olejowy. Bo po cóż ulepszać coś, co jest dobre i niezawodne? Problem polega jednak na tym, że komin z cegły, który świetnie odprowadzał spaliny z

Ruchomości

Ruchomości

. - Początkowo myślałem o kupnie barki gdzieś za granicą, ale koszty zakupu i transportu przekraczały moje możliwości. Wtedy postanowiłem wybudować pływający dom od zera. Szkoła budowlana nie poszła na marne. Pierwszym projektom składanym z klocków lego przyświecała jedna zasada: żadnych kół i łuków - podnoszą

Najnowsze