kolorowanie elewacji

Rockstone - nowa kolekcja w ofercie Ceramiki Paradyż

Rockstone - nowa kolekcja w ofercie Ceramiki Paradyż

Bez względu na panujące trendy, zawsze chętnie aranżujemy wnętrza z wykorzystaniem naturalnych barw i materiałów. Ceramika Paradyż wprowadziła na rynek inspirowaną piaskowcem kolekcję Rockstone, która pomoże przenieść do domu piękno i harmonię natury.

Tynki zewnętrzne: rodzaje, właściwości, ceny

Tynk to najstarsze i najpopularniejsze wykończenie elewacji domów murowanych. Jednak zarówno przygotowaniem, jak i wykonaniem współczesne tynki - zarówno grubo-, jak i cienkowarstwowe - różnią się od tych sprzed lat.

Tynk cienkowarstwowy na elewacji

Tynki cienkowarstwowe to obecnie najpopularniejszy materiał do wykańczania elewacji. Stosuje się je głównie jako wierzchnią warstwę na bezspoinowych systemach ociepleń (czyli ścianach ocieplanych metodą lekką mokrą). Można też wykańczać nimi ściany jednowarstwowe.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Elewacje z cegieł klinkierowych i licowych

Elewacje z cegieł klinkierowych i licowych

Cegieł klinkierowych i licowych nadających się na elewacje jest na rynku mnóstwo. Różnią się wymiarami oraz kolorami, mają też różnie ukształtowaną powierzchnię licową (gładką, ryflowaną, z fakturą). Uzupełnieniem cegieł podstawowych są kształtki przeznaczone do wykonywania detali

Doświadczenia właścicieli

rysunki elewacji i w rodzinnym gronie kolorowaliśmy je według gustu. Okazało się, że najbardziej odpowiadają nam żywe, naturalne kolory zaczerpnięte z natury - zielony dach nawiązujący do zieleni oraz tynk w kolorze starej, spalonej słońcem cegły. Żałujemy, że wolno stojącego garażu nie połączyliśmy z

Najnowsze