kompakt wc

Małgorzata Krośnicka

Jak naprawić cieknącą spłuczkę w kompakcie WC

Jak naprawić cieknącą spłuczkę w kompakcie WC

Woda płynąca bezustannie z rezerwuaru nie jest może wielkim problemem, ale potrafi uprzykrzyć życie. Zwłaszcza, gdy jako jedyny sposób naprawy stosujemy zakręcenie dopływu wody. Jak naprawić cieknącą spłuczkę w kompakcie WC?

Trendy w urządzaniu łazienki

Łazienka, to najbardziej intymne miejsce w naszym domu. Powinniśmy urządzić je tak, by czuć się w nim dobrze i swobodnie. Warto jednak znać najnowsze trendy.

Sedes i bidet - od zakupu do montażu

Wyposażanie łazienki wymaga podjęcia wielu decyzji. Na etapie budowy trzeba zdecydować, jak będą rozmieszczone i zamontowane podstawowe sprzęty sanitarne, a następnie doprowadzić rury wodne i kanalizacyjne. Doborem pasującego nam wzornictwa i stylistyki sedesu czy ewentualnie bidetu najlepiej zająć się na końcu.

Zobacz wideo

Biały montaż w małej i dużej łazience [CENY]

Biały montaż w małej i dużej łazience [CENY]

NOVA PRO Umywalka ceramiczna NOVA PRO dostępna jest jako prostokątna lub półokrągła, w wym. od 40 do 65 cm, również w gotowych zestawach szafek z umywalką lub kolumny umywalkowej z panelem osłonowym i szafką wiszącą z lustrem. Cena: 134-486 zł 2. Miska WC NOVA PRO W kolekcji NOVA PRO dostępne

Ceramika sanitarna do małej łazienki

Ceramika sanitarna do małej łazienki

tej szerokości). Warto rozważyć ustawienie sedesu w rogu łazienki. Można kupić zarówno specjalny kompakt, jak i przystosowany do montażu w narożniku system instalacyjny do urządzeń podwieszanych. W małej łazience rzadko jest miejsce na bidet, który zajmie co najmniej 50 cm. Warto więc zainteresować

Najnowsze