koncepcja domu ze szklarnią

Patrycja Koczwara

Dom z ruchomym dachem

Dom z ruchomym dachem

Ruchomy dach na szklanym domu to coś, czego zapragnie każdy z nas!

Wnętrza: mieszkanie w stylu lat 50. w centrum Warszawy

Surowa cegła i matowa biel na ścianach. Miks przedmiotów sprzed półwiecza ze świeżymi pomysłami trendsetterów. Powstało nostalgiczne wnętrze, gdzie ?tu i teraz? wypływa z tego, co było.

O czym marzą najwięksi projektanci i architekci? Zaskakujące projekty

"The Wish List" to wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia Handlowego Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC) i firmy Benchmark Furniture, w ramach którego młodzi projektanci wykonali na życzenie światowej sławy architektów i designerów obiekty ich marzeń z różnych gatunków amerykańskiego drewna liściastego. Projekty można oglądać w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie od 13 września do 24 października 2014 r., na wystawie zaaranżowanej specjalnie na London Design Festival. O czym marzy Zaha Hadid? Czego zażyczył sobie Norman Foster? Zobaczcie!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zakładanie warzywnika - rzodkiewka w cieniu bazylii

Zakładanie warzywnika - rzodkiewka w cieniu bazylii

, a także zapewnić w pobliżu ujęcie wody. Takie rozwiązanie również ułatwia nam pielęgnację roślin - nie będziemy musieli biegać z daleka z konewką. Gdzie i jak założyć warzywnik Dobrze, jeśli znajdzie się on blisko domu, z uwagi na wygodę korzystania i pielęgnacji. Można też usytuować go w pobliżu

Najnowsze