listwa narożnika -aluminium

Tekst Piotr Idzikowski

Uszczelniacze na trudne miejsca przy układaniu płytek

Uszczelniacze na trudne miejsca przy układaniu płytek

Są takie miejsca w domu, wykończone płytkami ceramicznymi, w których zastosowanie zwykłych zapraw do spoinowania nie wystarczy. Wybór nieodpowiedniej może być bowiem przyczyną trwałych przebarwień lub pękania i odspajania spoin od płytek.

Drobne naprawy w domu

Planujesz przeprowadzić drobne naprawy lub mały remont w swoim domu? Pomyśl o kleju pierwszej potrzeby, pianie montażowej, błyskawicznym akrylu do usuwania pęknięć na ścianach, czy sylikonie sanitarnym. Podpowiadamy jakich preparatów użyć do najczęstszych, typowych prac naprawczych w domu.

Zabezpieczamy okna przed włamaniem

Nawet bardzo dobre okna i drzwi balkonowe nie chronią całkowicie przed włamaniem. Można jednak uczynić z nich bardzo trudną do sforsowania przeszkodę. Z policyjnych statystyk wynika, że około 80% włamań dokonuje się przez okna. Jednak przeciętny złodziej nie wybija szyb.

Okna antywłamaniowe - odporne na włamania

Okna antywłamaniowe - odporne na włamania

trudniej wyważyć skrzydło. Podstawową ochronę daje zamontowanie takiego zestawu w dolnym i górnym narożniku okna (po stronie klamki), w środkowej części dolnego profilu skrzydła oraz w zawiasie dolnym. Takie okucia warto od razu zamówić, ponieważ dodatkowy koszt wyposażenia w nie okna jest niewielki, a

Prysznice, kabiny prysznicowe - tłumacz prysznicowy

Prysznice, kabiny prysznicowe - tłumacz prysznicowy

ciekawych kształtach i kolorach, wykonane z tworzywa sztucznego, szkła, stali nierdzewnej lub aluminium, przystosowane do montażu w narożniku lub na ścianie. Można je też zamontować do podłogi - wtedy taki zestaw nazywa się kolumną prysznicową. W panelach i kolumnach prysznicowych elementy do mieszania wody

Najnowsze