meble ogrodowe z opon

Aldona Zakrzewska

Gumowe opony. Jak wykorzystać opony w ogrodzie

Gumowe opony. Jak wykorzystać opony w ogrodzie

Opony, które lata świetności mają już za sobą, z powodzeniem mogą trafić do ogrodu, by rozpocząć nowe życie w innej postaci.

Projekty domów: dom jak leśniczówka

Przytulny, murowany dom stoi tuż pod lasem, wśród sosen i brzóz. Powstał z potrzeby prostoty i spokoju, zainspirowany wspomnieniem domu dziadków właścicielki.

Ognioodporne i antywłamaniowe drzwi WAT firmy Hörmann

Wiele miejsc w domu może być zarzewiem pożaru, jednak o niektórych z nich łatwo się zapomina. Najwięcej łatwopalnych przedmiotów przechowujemy w garażu i piwnicy. Dlatego warto zamontować tam drzwi przeciwpożarowe. Najlepiej, jeśli jednocześnie będą to drzwi odporne na włamanie. Takie jak oferowane przez firmę Hörmann drzwi WAT.

Zobacz wideo

Piwnica i strych królestwem bałaganu?

Piwnica i strych królestwem bałaganu?

lub na strychu. Warto je zabezpieczyć na przed kurzem, wyznaczając zamknięte półki , lub chowając do specjalnych pokrowców.   Narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, kąt do majsterkowania mogą się znaleźć w piwnicy. Przyda się w pobliżu głębszy zlew do umycia narzędzi, ubłoconych butów

Doświadczenia właścicieli

- mamy kłopoty z usunięciem z niej brudu naniesionego na bieżnikach opon. Brakuje nam pomieszczenia przeznaczonego na sprzęt ogrodowy - meble, narzędzia i urządzenia. Decyzja o budowie domu to nierzadko także decyzja o zmianie trybu życia. Warto, by była podejmowana świadomie, tak jak to było u nas.

Ogrodowe trendy 2010

Ogrodowe trendy 2010

zużytą oponę motocyklową jako kwietnik, itp. Wyposażenie Na wystawie w Chelsea zaprezentowano ogromną gamę mebli, rzeźb, donic - w każdym stylu i dowolnych gabarytów. Warto o nich pamiętać przy każdej możliwej okazji, bo ogród to nie tylko rośliny i trawnik. To również piękne i dobrane do charakteru

Najnowsze