ogrzewanie nadmuchowe

sprawdź też:

ogrzewanie

Artykuł sponsorowany

Ogrzewanie nadmuchowe - uwolnij się od... pogody!

Ogrzewanie nadmuchowe - uwolnij się od... pogody!

Dopiero planujesz budowę domu? Jesteś na etapie projektowania? To być może... ostatnia chwila, by jednocześnie zaoszczędzić na ogrzewaniu i zadbać o komfort swój i rodziny.

Nowoczesny dom w stylu starej hacjendy

Choć budynek powstał niedawno, zgodnie z wymogami współczesnej sztuki budowlanej, i jest wyposażony w nowoczesne instalacje, wygląda tak, jakby został wzniesiony wiele lat temu. I to raczej nie w Polsce, ale gdzieś na hiszpańskiej prowincji.

Dopasowane do potrzeb pakiety z pompą ciepła firmy Stiebel Eltron

Wzrastające ceny energii, a także dbałość o środowisko naturalne powodują, że inwestorzy coraz częściej wykorzystują odnawialne źródła energii. Niepodważalną zaletą urządzeń systemu grzewczego bazującego na powietrzu, solance oraz wodzie jest fakt, że pozwalają one na ogrzanie budynku czy też przygotowanie ciepłej wody użytkowej w zgodzie ze środowiskiem oraz znacznie taniej. Firma Stiebel Eltron przygotowała pakiety z pompą ciepła WPC i WPC Cool, które stanowią idealne rozwiązanie do domów jednorodzinnych.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Dom energooszczędny, pasywny i aktywny: co to znaczy i czy opłaca się tak budować?

Dom energooszczędny, pasywny i aktywny: co to znaczy i czy opłaca się tak budować?

ogrzewania - podłogowe, ścienne, czyli z rurkami grzewczymi ukrytymi w ścianie, nadmuchowe, z tradycyjnymi grzejnikami itd. Z analiz sporządzanych przez zarządców tej wioski wynikało, że w sytuacjach, w których wymagana jest szybka korekta ogrzewania, najlepiej sprawdza się to, w którym występuje nieduża

Doświadczenia właścicieli

Doświadczenia właścicieli

na przygotowanie budowy, w tym na opracowanie projektu oraz wybór materiałów i wykonawców. Uważamy, że długie i staranne przygotowania, za to krótka budowa to dobry sposób na dom. Sposób ogrzewania budynku określiliśmy w fazie projektowej. Zdecydowaliśmy się na gazowe ogrzewanie nadmuchowe, co