podbitki dachowe zdjęcia

Zbigniew Jankowski

Problemy z zabudową poddasza: mokre płyty gipsowo-kartonowe

Problemy z zabudową poddasza: mokre płyty gipsowo-kartonowe

Mokre plamy na powierzchni płyt gipsowo-kartonowych mogą, ale wcale nie muszą, pojawiać się po deszczu czy gwałtownych roztopach. W takich sytuacjach "winowajców" zwykle jest kilku. Może to być też wilgoć zawarta w powietrzu wewnątrz budynku.

Nowoczesny dom w tradycyjnym kształcie

Cechą charakterystyczną tego budynku jest połączenie nowoczesnych rozwiązań, materiałów i wyposażenia z tradycyjnym charakterem bryły. Dzięki temu dom jest nie tylko dobrze dostosowany do współczesnych potrzeb i wymogów, ale też dobrze wpisuje się w zabudowę okolicy.

Malowniczy dom pod Ślężą

Takich domów mogłoby być dużo, bo przecież dużo murowanych kamiennych murów przetrwało do naszych czasów. Niestety większość z nich niszczeje, bo nie trafiły w ręce takich pasjonatów, jak nasi gospodarze. Żeby stary dom piękniał, jego właściciele muszą mieć dużo samozaparcia, wiary, pasji i. miłości. Do starych murów i do siebie nawzajem, bo tylko tak da się przetrwać trudy remontu.

Zobacz wideo

Od projektu do realizacji: dom z lukarnami i klasycznym gankiem

Od projektu do realizacji: dom z lukarnami i klasycznym gankiem

to również kwestia różnic między ekspresyjnymi wizualizacjami a zdjęciami (szukając projektu, dobrze zawsze brać na to poprawkę!), ale jest faktem, że ciemna w tonacji dachówka, gdzieś między brązem a głębokim fioletem, o wyraźniej mniejszych wymiarach, uzupełniona przez właścicieli o przygaszoną

Mały, biały domek, czyli marzenia się spełniają...

Mały, biały domek, czyli marzenia się spełniają...

Szymański Widok na fragment łazienki przy sypialniach. Dzięki oknom dachowym temu pomieszczeniu również nie brakuje przestrzeni, choć skosy nieco utrudniły jej urządzanie/Fot.: Marek Szymański Wielką dumą, a także pasją właścicieli domu jest ogród, założony na pięknej i dość dużej działce

Najnowsze