umieszczenie czujnika czadu

Karolina Mucha

Czujnik gazu i dymu - jakie modele wybrać, by czuć się bezpiecznie?

Czujnik gazu i dymu - jakie modele wybrać, by czuć się bezpiecznie?

Czujnik dymu oraz gazu pozwoli poczuć się bezpieczniej w czasie sezonu grzewczego. Sprawdziliśmy, jakie modele czujników najlepiej wybrać!

Czujnik czadu - jak go wybrać i prawidłowo zamontować?

Czujniki czadu, czyli detektory reagujące na tlenek węgla, mogą być elementem instalacji alarmowej w domu albo działać niezależnie od niej. Gdzie je zamontować, żeby uniknąć zatrucia czadem?

Certyfikowane czujniki czadu

Nowe czujniki czadu firmy Honeywell są łatwe w obsłudze, uruchamiają alarm po wykryciu tlenku węgla, wyświetlają też instrukcje dla użytkowników. Można je też montować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, czyli np. łazienkach.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Kocioł i solary

Kocioł i solary

się na wykonawcę. Przedstawił mi kilka ofert. Zapytał również, czy chcę wpiąć w system grzewczy kolektory słoneczne. Zwiększyło to koszty o około 7 tys. zł, ale liczę na szybki zwrot tej inwestycji. Rusztowanie pod kolektory zostało umieszczone na południowej ścianie budynku - ułożenie go na lekkiej

Ochrona zewnętrzna domu

Ochrona zewnętrzna domu

nasze bezpieczeństwo, ale także wykryć zalanie wodą, przekroczenie stężenia niebezpiecznego gazu (np. czadu), a nawet realizować zadania automatyki domowej i umożliwić wprowadzenie w naszym domu elementów kontroli dostępu. Wybierz urządzenia wielofunkcyjne Niektóre z urządzeń stosowanych do ochrony