uszczelka magnetyczna do drzwi zewnętrznych

opracowanie ewa stroik

Jak ochronić dom przed insektami?

Jak ochronić dom przed insektami?

Po ciepłym dniu dobrze jest otworzyć okno i wpuścić do domu chłodne powietrze. Jeżeli jednak nie zabezpieczymy okien przed owadami, letnie wieczory staną się udręką. Dlatego pomyślmy o montażu moskitier - jest to najprostszy sposób ochrony przed komarami czy muchami.

Okucia w nowoczesnych oknach

Wybierając okna do domu, zwykle sprawdzamy ich podstawowe funkcje - czy lekko i wygodnie się otwierają i zamykają, ewentualnie uchylają. Na tym jednak możliwości okien się nie kończą.

Zalety rolety zewnętrznej

Rolety zewnętrzne chronią dom przed ciekawością ludzi i wszędobylskim hałasem. Pozwalają zyskać prywatność i cenny spokój. Zimą umożliwiają obniżenie kosztów ogrzewania domu, a w czasie upałów zapewniają w nim przyjemny chłód.

Zobacz wideo

Moskitiery okienne i drzwiowe - ochrona przed owadami

Moskitiery okienne i drzwiowe - ochrona przed owadami

. Moskitiera jest blokowana dzięki taśmie magnetycznej, dzięki czemu daje się łatwo otworzyć. Do podwójnych drzwi tarasowych zaleca się moskitiery podwójne. Składają się one z dwóch kaset umieszczonych po przeciwnych stronach drzwi i siatek zakończonych pionową listwą magnetyczną; gdy przyciągnie się je do

Drzwi wewnętrzne - informator rynkowy - Loża ekspertów

Drzwi wewnętrzne - informator rynkowy - Loża ekspertów

i specjalne uszczelki silikonowe. Dobrze byłoby, gdyby takie drzwi dało się też montować w łazienkach, ale wymagania mówią jednoznacznie: drzwi do łazienki muszą być podcięte, albo mieć otwory wentylacyjne. A więc wypełnienie ich materiałem izolującym akustycznie nic nie da. Przez co muszą przejść

Najnowsze