wymiana panela

Małgorzata Krośnicka

Wymiana uszkodzonych paneli podłogowych

Wymiana uszkodzonych paneli podłogowych

Jeśli na podłogę upadnie nam ciężki przedmiot, albo panele w części pomieszczenia zostały głęboko porysowane lub zalane wodą, nic ich nie uratuje. Na szczęście nie musi dotyczyć to całej podłogi. Jeżeli pozostały nam z montażu zapasowe panele, albo możemy je bez problemu dokupić, warto usunąć kilka zniszczonych i zastąpić je nowymi.

Panele laminowane

Są materiałem, który pozwala szybko i bezproblemowo wykończyć podłogę, uchodzą niestety za nietrwałe. Dobrze jednak pamiętać, że panele różnią się zarówno budową, właściwościami, jak i jakością - tym najlepszym producenci dają 20-letnią gwarancję. Przed zakupem warto więc poznać najważniejsze parametry paneli.

Panele podłogowe drewniane i laminowane

Jeśli chcemy szybko wykończyć podłogi, panele drewniane i laminowane to bardzo dobry wybór. Pod warunkiem, że dobierzemy je odpowiednio do pomieszczeń.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Panele laminowane - wady i zalety

Panele laminowane - wady i zalety

potraktować papierem ściernym i pomalować. Z panelami nie wchodzi w grę takie odnawianie czy cyklinowanie. Jedynym rozwiązaniem jest wymiana klepki, o ile uda nam się zdobyć taki sam odcień i wzór. Dlatego też nie warto pozbywać się klepek, które kupiliśmy w nadmiarze, gdyż będziemy mogli zdemontować podłogę

Najnowsze